KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272484
nr 1327 2484
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition med snöre. Signerad, numrerad 2/100, daterad -73. Oramat löst blad. Motivet: ca 47,5x37,5 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:34:12
18/5 15:49:33
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel